Senior technik oddělení výrobních technologií / Středočeský kraj

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádí údržbu budovy a souvisejících zařízení. Zajišťuje jejich opravu a údržbu.
Provádí úpravy /mechanické, elektrické,softwarové/ aby technologická zařízení byla schopna vyrábět nové modelové typy výrobků.
Provádí preventivní údržbu na technologických zařízeních, přípravcích a důsledně o tom vykazuje záznamy.
Provádí nezbytné opravy a seřízení technologických zařízení s cílem zajistit co nejvyšší produktivitu, kvalitu vyráběných produktů a minimalizovat rizika vzniku pracovních úrazů.
Používá různé typy ručního nářadí
Pracuje na obráběcích strojích v opravářské dílně.
Spolupracuje s vedoucími výrobních linek.
Informuje Vedoucího nebo Hlavního technika o vzniklých problémech a navrhuje jejich řešení.
Spolupracuje s vedoucími ostatních oddělení na procesu trvalého zlepšování a navrhuje řešení jednotlivých problémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní a zajímavou práci
Kontakt s nejmodernější technologií a technickým vybavením
Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
Velmi dobré mzdové ohodnocení
13. mzdu
Příležitost pro další vzdělávání
Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
Další zaměstnanecké výhody

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme vhodné kandidáty s prokazatelnou praxí na pozici:

Senior technik oddělení výrobních technologií / Středočeský kraj/KOL

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Místo práce: Středočeský kraj, Slaný
Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie a e-mail [email protected] a uvádějte značku 19060/Technik/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Elektro. vzdělání min. SŠ /nejlépe obor mechanik elektronik/
min.§ 5 vyhl. 50/1978Sb
Zkušenost z výrobního prostředí / nejlépe montážní procesy/
Praktická zkušenost z oboru měření a regulace.
Zkušenosti s pneumatickými prvky / nejlépe SMC /.
Praktická zkušenost se systémy PLC
Práce na obráběcích strojích / soustruh, frézka, vrtačka apod. /
Anglický jazyk – alespoň schopnost porozumět výrazům v technické dokumentaci a manuálech.
Manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3092151  Datum zveřejnění: 10.7.2017