Technik strojů a zařízení / Jihomoravský kraj

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení
- opravy strojů a zařízení
- instalace a údržba výrobních zařízení (elektrická, mechanická, pneumatická)
- samostatné řešení problémů s použitím návodů a elektroschémat
- provádění revizí elektrických zařízení
- podílet se na vytváření plánů preventivní údržby
- podílet se na zlepšování efektivity výrobních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaškolení pro práci, na PC, odborná školení
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody (dotované obědy za 20 Kč, občerstvení zdarma, zdarma lekce AJ na pracovišti, možnost využití sportovních aktivit u našich partnerů, aj.)
- půlroční a roční bonusy

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou dekorativních a ovládacích doplňků pro střešní okna, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Termín nástupu: ihned / dohodou
Místo pracoviště: Vyškov

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail [email protected] a uvádějte značku 21764/Technik/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společností Kariéra. s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost zabývající se výrobou dekorativních a ovládacích doplňků pro střešní okna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ vzdělání
- platná odborná způsobilost podle vyhl. č. 50/1978 Sb.
- praxe min. 3 roky na obdobné pozici (technik, údržbář)
- zkušenost s údržbou mechanických částí strojů,
- znalost pneumatických a hydraulických systémů, PLC - řízeného vybavení
- uživatelská znalost PC
- výhodou zkušenost s CNC systémy
- znalost AJ výhodou
- systémový přístup, důslednost
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3095918  Datum zveřejnění: 10.7.2017