Elektromechanik/Praha/TAR

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovídá za sestavování dílčích komponent vyráběných strojů a zařízení dle technické dokumentace
- kompletace celého zařízení včetně pneumatiky
- opravy závad na zařízení
- spolupráce se servisním týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné a stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- firemní benefity (příspěvek na stravování, penzijní a životní připojištění,...)
- možnost profesního a kariérního postupu

Místo pracoviště:
Praha, realizace projektů v rámci ČR a Evropy

Nástup:
ihned/dle dohody

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 17436/EL/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta, který je evropským dodavatelem řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: ELEKTROMECHANIK/PRAHA/TAR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SOU elektro
- praxe ve stejné nebo obdobné pozici min. 1 rok
- platná vyhláška 50/1978 Sb. § 5
- časová flexibilita, ochota cestovat
- manuální zručnost
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3117149  Datum zveřejnění: 29.6.2017