Specialista vývoje HW/PLZEŇ/TAR

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vývoj hardware elektronických jednotek se zaměřením na buzení výkonových IGBT modulů
- návrh obvodových zapojení
- návrh plošných spojů
- simulace, oživení prototypů
- vypracování výrobní technické dokumentace
- provádění typových zkoušek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- komplexní zaškolení v rámci adaptačního plánu
- zajímavou a samostatnou práci na vývoji progresivních systémů a špičkových technologií v perspektivní společnosti
- perspektivu uplatnění v české společnosti patřící mezi špičky v oboru
- možnost osobního a profesního rozvoje
- dlouhodobá zakázková náplň
- know-how společnosti působící na světovém trhu
- motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod

Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání

Nástup možný: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Plzeň

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 24120/HW/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost v oblasti dopravního strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SPECIALISTA VÝVOJE HW

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ elektrotechnická, aplikovaná elektronika
- znalost teorie spínání výkonových IGBT prvků
- znalost programování PLD
- znalost programování ve VHDL výhodou
- znalost komunikativní AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3120384  Datum zveřejnění: 3.7.2017