Servisní technik pro servis vzduchotechniky

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
nástupní 28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BEST-TECHNICKÁ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici: SERVISNÍ TECHNIK pro servis vzduchotechniky

Náplň práce:

• Opravy a servis klimatizačních jednotek
• Další doplňující práce revize požárních klapek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí prosperující společnosti
• Nástupní plat 28.000,-Kč
• 13. plat
• Proplacené přesčasové hodiny
• Služební automobil a mobilní telefon
• Technické vybavení
• Profesní růst , školení
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha

Pro více informací kontaktní osoba: Jiří Kapsa (mob.:724 034 417)
své životopisy zasílejte na adresu: [email protected]

Firma BEST-TECHNICKÁ, s.r.o. provozovna K Vyhlídce 1338/12, Praha 12
Více na www.besttechnicka.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

BEST-TECHNICKÁ, s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyhláška č. 50
• Řidičský průkaz sk. B
• Spolehlivost, zodpovědnost
• Flexibilita
• Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3127659  Datum zveřejnění: 11.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupní 28000