Manipulant Expedice/Liberec/TAR

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádět svozy z externích firem
- provádět čistění a vysávání dílů určených k interní/externí expedici
- balení toolů/příprava na převoz dílů do Clean Roomu
- pracovat s přenosným a pevným terminálem
- zajišťovat převoz dokumentace a podpůrného materiálu
- plnit další úkoly dle charakteru pozice a pokynů nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

- individuální přístup
- 12ti hodinové směny – krátký + dlouhý týden (pouze 6:00 – 18:00)
- práci v unikátním tichém a čistém prostředí
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
- spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
- atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

Místo pracoviště:
Liberec

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis s fotografií v ČJ na e-mail [email protected].

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANIPULANT EXPEDICE/LIBEREC/TAR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. vyučen
- praxe na podobné pozici výhodou
- uživatelská znalost PC – MS Office popř. IS Helios Orange
- základní znalost AJ výhodou
- aktivním řidičem sk. B (možnost služebních cest)
- oprávnění k VZV ( neplatné obnovíme)
- spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3127796  Datum zveřejnění: 11.7.2017