Výzkumný, koordinační a projektový pracovník

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
září 2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského, státní příspěvková organizace
hledá vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

• Koordinace a odborné zajištění vědeckého časopisu Historia Scholastica – výkonný redaktor
• Koordinace a spolupráce s příslušnými odborníky a institucemi
• Odborná péče o webové stránky NPMK ve vztahu k časopisu Historia Scholastica –elektronický časopis
• Zajištění výzkumných a vývojových projektů s vazbami na příbuzné vědní obory
• Spolupráce na vědecko-výzkumné a publikační činnosti muzea
• Spolupráce při zajištění působení NPMK v mezinárodních odborných a školských organizacích

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pracovní poměr na 0,75 úvazku
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• plat dle NV 564/2006 Sb. v platném znění (13. platová třída)
• pracoviště v centru Prahy
• vzdělávací kurzy a školení, možnost profesního růstu
• stravenky, 5 týdnů dovolené
• nástup září 2017

Aktuální profesní životopis včetně fotografie a motivační dopis zašlete na adresu: [email protected] nebo na adresu organizace nejpozději do 7/8/2017.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

humanitní směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání humanitního směru
• výborné organizační schopnosti a znalosti v požadovaném oboru
• loajalitu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a profesionální přístup
• dobrá znalost AJ
• znalost práce na PC
• časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3128895  Datum zveřejnění: 12.7.2017