Všeobecný/á bratr/sestra

Karlovarská krajská nemocnice a.s. (MPSV)

Místo práce
K Nemocnici 1204, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
18600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Karlovarská krajská nemocnice a.s., IČ 26365804
Pracoviště:Karlovarská krajská nemocnice a.s. -001, Nemocnice Cheb, K Nemocnici 1204/17, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 18600 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, možnost ubytování
Podnikové stravování, závodní stravování
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: K Nemocnici 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Ne dle rozpisu (12-ti hodinové směny). Požadujeme: min. SŠ vzdělání - všeobecná sestra (příp. vyšší odborné vzdělání), registrace vítána (nikoliv podmínkou), empatie, komunikační dovednosti, loajalita, odbornost, spolehlivost, znalost ruského a ukrajinského jazyka slovem i písmem výhodou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné volání od O2, závodní stravování, možnost ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Nemocnice Karlovy Vary, Bezručova 1190/19, 360 01 Karlovy Vary (7:00-15:30 h).

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12605990797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou