Technolog

Karned Tools s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Krokova 767, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:Karned Tools s.r.o., IČ 25419692, http://www.karnedtools.cz
Pracoviště:Karned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Posilujeme tým, hledáme zkušeného technologa či absolventa VŠ - strojírenského směru, který se začne intenzivně zaučovat na pozici technologa.

Náplň práce:
* zajišťování komplexní technologické přípravy výroby
* cenová kalkulace výrobků - poptávková a zakázková řízení
* tvorba a aktualizace technologické dokumentace
* správa a evidence přípravků používaných ve výrobě
* technické zajišťování kooperací
* spolupráce s ostatními odděleními ve firmě, technická podpora výroby
* spolupráce na vybraných projektech a projektech výzkumu a vývoje ve firmě

Požadujeme:
* SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
* min. 5 let praxe na dané pozici
* znalost technologie obrábění kovů
* znalost nástrojů na obrábění, přípravků a měřidel ve strojírenství
* znalost kovových materiálů a slitin, jejich vlastností
* znalost zásad tvorby technologických postupů
* znalost čtení výkresové dokumentace
* výborná znalost práce na PC
* zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
* ochota a komunikativnost
* ŘP skupiny B

Nabízíme:
podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na důchodové připojištění, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, roční odměny, valorizace mezd, Sick Days, firemní akce a další

Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, zašlete strukturované CV na e-mailovou adresu [email protected], či na uvedenou korespondenční adresu, následné osobní jednání na výše uvedené adrese.

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 11614220796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou