Metrolog/-žka, pracovník/-ice 3d měření

KARSIT HOLDING, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jaromírova 91, 551 01 Jaroměř, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARSIT HOLDING, s.r.o., IČ 47455608
Pracoviště:KARSIT HOLDING, s. r. o., Jaromírova 91, Jakubské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme ÚSO vzdělání s maturitou (technického směru výhodou), technické myšlení, manuální zručnost, znalost metrologie výhodou, znalost norem ISO výhodou, velmi dobrou znalost obsluhy PC, znalost NJ nebo AJ výhodou, řidičký průkaz sk. B. Nabízíme zázemí stabilní společnosti působící v automotive, mzdu dle praxe a plnění kvalifikačních požadavků, odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 11461190783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou