Strojírenský dělník, montáž traktůrků

KARSIT HOLDING, s. r. o. (MPSV)

17. listopadu 3142, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARSIT HOLDING, s. r. o., IČ 47455608
Pracoviště:KARSIT HOLDING, s.r.o., provozovna, 17. listopadu 3142, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 16000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, montáž traktůrků - vyuč. v technickém oboru výhodou, vhodné i pro absolventy, nezaučené zaučíme, praxe na montážních linkách výhodou, manuální zručnost podmínkou.
Nabízíme práci v prosperující společnosti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, pracoviště ve Dvoře Králové. Po ukončení montáže zahradní techniky možnost práce v Jaroměři.

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11928330755

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání