Svářeč co2

KARTUSEK - EKOSTAV s.r.o. (MPSV)

Velehradská 1905, 686 03 Staré Město, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-30
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARTUSEK - EKOSTAV s.r.o., IČ 26928141
Pracoviště:KARTUSEK - EKOSTAV s.r.o. [2], Velehradská 1905, 68603 Staré Město u Uher.Hrad.3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-30
Mzdové rozpětí:od 40000 do 60000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:praxe min. 2 roky, svařování materiálu před zinkovou lázní, práce na Slovensku (po - pá), ubytování hrazeno, mzda na čas, kontakt telefonicky nebo e-mailem - bez Doporučenky

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 11995640704

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání