Technický pracovník v sítotiskovém provozu

KASI Bohemia s.r.o.

Místo práce
Kŕížová 5, 150 00 Praha 5, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
nástupní plat 16000-20000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba,skladnctví,expedice.(míchání barev -natahování sítotiskových sít)
-manipulace se zbožím,příprava zboží na výdej,8 hodinová pracovní
doba Po-Pá 8-16:00 hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

Chcete chodit domů s čistou hlavoua přitom vidělávat slušnépeníze?
Přijdte se zaměstnat do firmi Sítotiskový servis Kasi Bohemia s.r.o.
Využijte příjemný pracovní prostředí a mladý kolektiv.

Informace o náboru

V přípdě zájmu poslat životopis ,nebo osobní kontakt.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost,samostatnost,fyzická zdatnost,bezúhonost,
min.věk 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

společnosť se zabývá prodejem zboží a poskytováním služeb pro sítotisk a tampotisk
ID: 2822114  Datum zveřejnění: 22.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupní plat 16000-20000 Kč