Elektromontér

KASPER KOVO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Žitná 476, 541 03 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:KASPER KOVO s.r.o., IČ 46508465
Pracoviště:Žitná 476, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ELEKTROMONTÉR - vyuč. v oboru nebo učební obor s maturitou, platná zkouška dle § 14 vyhl. č. 50/1978 Sb., orientace v technické dokumentaci, elektroschématech, praktické znalosti v zapojování rozvaděčů a montáží elektrického zařízení pracovních strojů, částečná znalost práce na PC, znalost NJ, AJ výhodou, ŘP skupiny B.
Popis pozice: Provádění operací na dílcích dle výkresové dokumentace (vrtání, řezání závitů, drobné zámečnické práce - pilování, broušení, řezání – ručně
i elektrickým nářadím, lepení, tmelení, šroubové spoje, nýtování trhacími nýty, nýtování matic), zapojení elektrických zařízení, zodpovědnost za kompletaci zakázky dle kusovníků a předání na následné pracoviště
Benefity:
Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 6 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky) • Příspěvek na penzijní
připojištění • Stravenky a cestovné na mimořádné směny • Měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí
jazyk • Flexipasy na kulturu a volný čas • Dotované občerstvení z výdejních automatů • Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
• Pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech a další benefity dle aktuální nabídky …
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu zasílejte životopis na uvedenou adresu.

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 12155190766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B