Zajímavá tvůrčí práce v odbytu na pozici

Sales Area Manager pro východní Evropu v Home Office

Náplň Vaší budoucí práce:
  • Budete kontinuálně pracovat na dalším proaktivním vývoji trhů a odbytových kanálů a budete vyvíjet strategie pro rozvoj trhu.
  • Budete analyzovat stávající odbytové sítě a jejich potenciály a budete identifikovat nové možnosti pro odbyt.
  • Převezmete odpovědnost za obrat a marže v odbytu v odpovídajících zemích (Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko).
  • Budete vypracovávat odbytové prognózy a odbytové plány a budete za ně zodpovídat.
  • Budete plánovat regionální programy pro získávání zákazníků s příslušnými partnery a budete své plány realizovat.
  • Budete velkou měrou spolupůsobit na vývoji prodejních strategií a na jejich realizaci.
  • Budete kontinuálně mapovat trh a konkurenci a budete spolu s produktovým managementem vypracovávat strategie nastavení.
  • Budete se zabývat komerčními smlouvami a jednat o nich.
  • Budete prezentovat podnik a produkty na veletrzích a u obchodních partnerů.
  • Budete se muset dobře orientovat v technických záležitostech a výhodou pro Vás budou dobré kontakty v oboru elektrotechniky.
  • Potřebná je doložitelná praxe s třístupňovým odbytem, především v oboru elektrotechniky a/nebo HVAC.
Požadavky:
  • Dokončené ekonomické studium, popř. jiný inženýrský titul
  • Několikaletá praxe na srovnatelné pozici a ve srovnatelném oboru
  • Vítány jsou znalosti produktů v oblasti techniky časových spínačů, světelné a tepelné techniky
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, znalost dalšího cizího jazyka je vítána
  • Vlastní iniciativa, schopnost prosadit svůj názor a orientace na zákazníka
  • Přesvědčivé, sebejisté vystupování s dovedností prezentovat a zaujmout
  • Skvělé schopnosti navazovat kontakty, komunikovat a vyjednávat
  • Vysoká ochota cestovat
Nabízíme:
  • Zajímavou a na budoucnost orientovanou práci v mezinárodním podniku s dobrými šancemi na postup
  • Práci v přátelském motivovaném týmu
  • Samostatnou a odpovědnou práci na mezinárodních projektech
  • Odměnu odpovídající náplni práce a firemní vůz
Náš nadřízený, se sídlem v Německu, propojuje účinně více než stoletou tradici a praxi s aktuálními a budoucími výzvami v rostoucím segmentu technologie časových spínačů, světelné a tepelné technologie a domácí automatizace. Podnik je po celém světě považován za spolehlivého a cenného partnera na tomto expanzivním poli trhu a symbolizuje nemodernější techniku a inovaci. S více než tisíci produkty ve více než padesáti zemích patří k předním světovým představitelům tohoto zajímavého odvětví trhu, které má výborné vyhlídky do budoucna.

Pokud Vás tato vzrušující a tvůrčí práce láká, těšíme se na to, až Vás poznáme. Posílejte své podklady pro žádost o místo v anglickém jazyce e-mailem na adresu: [email protected] nebo využijte možnost ucházet se o práci online přes portál.
ID: 2032524  Datum zveřejnění: 2.3.2015