Stavební technik - mistr

KASTEN spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Větrná 145, 1 2 Neratovice, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní stavební technici (31129)

Pracoviště a kontakty

Firma:KASTEN spol. s r.o., IČ 62954890, http://www.kasten.cz
Pracoviště:Větrná 145, Byškovice, 277 11 Neratovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Koho hledáme?

Srdcaře se stavebním vzděláním či praxí a řidičským průkazem skupiny B pro kterého je radost setkávat se s novými a zajímavými lidmi, který se rád učí hledat správná řešení a ukáže je svým klientům.
Hledáme stavebního technika - mistra,

který je důsledný sám k sobě, dotahuje věci do konce. Ale především dalšího člena našeho týmu.

Hledáme primárně kandidáta sestavebním vděláním.
Co Vás čeká?

kontrola prováděných kvality a harmonogramů stavebních prací jednotlivými profesemi
kontrola v oblasto BOZP a PO
zodpovědnost za dodržení stanovených termínů ve svěřené oblasti
kontakt s dodavatelskými firmami - kontrola objednávek a dodávek
kontrola plnění smluv a rozpočtů
a další zajímavé výzvy

Chcete tvůrčí a smysluplnou práci?
Pak Vám nabízíme:

motivující ohodnocení s bonusem navíc po každé úspěšné zakázce
flexibilní zaměstnání s průžným rozvrstvením pracovní doby, po čase s možností částečné práce home office
práci ve stabilní a prosperující firmě, která má už za sebou nespočet ocenění.
služební vozidlo
možnost profesního růstu a vzdělávání
pestrý sociální program včetně penzijního a životního kapitálového pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
získáte 5 týdnů zasloužené dovolené a další různé benefity

Poslední změna:2017-01-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 11953120754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou