Interní auditor

Katastrální úřad pro Jihočeský kraj (MPSV)

Lidická tř. 124, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17340 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní auditoři (24112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Katastrální úřad pro Jihočeský kraj, IČ 00213691
Pracoviště:Lidická tř. 124/11, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 17340 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání, certifikát CIA (příp.jeho získávání) pro interní audit výhodou
- právní vzdělání výhodou
- alespoň 2 roky praxe v oblasti interního auditu nebo kontroly
- znalost zákona č. 320/2001 Sb. a zák. č. 218/2000 Sb., v platném znění
- základy účetnictví, právní minimum, auditorské postupy, dobrá znalost zákonů a jiných právních předpisů regulujících interní audit
- schopnost analytické a koncepční práce
- český jazyk na velmi dobré úrovni
- dobré komunikační schopnosti, uživatelská práce na PC,občanská bezúhonnost,spolehlivost, samostatnost a odpovědnost.
Nabízíme:
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci, odměňování v souladu se zákoním práce a nařízením vlády 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách v platném znění, a to v závislosti na délce dosažené praxe a vzdělání. Systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, příspěvek na závodní stravování), možnost odborného růstu.
Požadované dokumenty: strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe, kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně i kopie dalších dokladů (např. jazykové znalosti, apod.), výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce) čestné prohlášení o splnění podmínek podle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění

Poslední změna:2014-12-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 8232140711

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně