Správce informačních a komunikačních technologií

Katastrální úřad pro Liberecký kraj se sídlem v Liberci (MPSV)

Podzimní 3697, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
14220 - 21390 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici počítačových sítí a systémů (35130)

Pracoviště a kontakty

Firma:Katastrální úřad pro Liberecký kraj, IČ 00213713, http://www.cuzk.cz
Pracoviště:Katastrální pracoviště Jablonec n.N., Podzimní 3697/26, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 14220 do 21390 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme středoškolské vzdělání se zaměřením na informatiku nebo zeměměřictví (vzdělání doložte prostou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně i kopie dalších dokladů prokazujících požadovanou kvalifikaci). Odměňování v souladu se z. č. 262/2006 Sb., zákoník práce a s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veř. službách a správě, v závislosti na délce dosažené praxe a vzdělání (9. platová třída).
Požadujeme základní znalost administrace operačních systémů firmy Mirosoft a kancelářského SW Microsoft Office, základní znalost a administrace síťových prvků, minimálně pasivní znalost anglického jazyka, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost, zájem učit se a vzdělávat, dobré komunikační schopnosti, občanskou bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce), práce v informatice výhodou.
Nabízíme systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, FKSP, příspěvek zaměstnavatele na stravování.
Písemné nabídky - včetně požadovaných dokumentů: strukturovaný životopis s popisem dosavadní odborné praxe, prostou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopii dokladu výpisu z evidence rejstříků trestů zašlete v elektronické podobě na adresu: [email protected] do 12.9.2014.

Poslední změna:2014-09-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 7833600788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou