Právník - referent/referentka odd. právních vztahů

Katastrální úřad pro Plzeňský kraj (MPSV)

Místo práce
Srbova 78, 337 01 Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech (261)

Pracoviště a kontakty

Firma:Katastrální úřad pro Plzeňský kraj, IČ 00213705
Pracoviště:Katastrální úřad pro Plzeňský kraj - pracoviště Rokycany, Srbova 78, Střed, 337 01 Rokycany 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: pracoviště Rokycany, Srbova č.p. 78
Náplň práce: zkoumání náležitostí právních listin, rozhodování o povolení vkladu práv k nemovitostem, jednání s předkladateli listin, žadateli a další související činnosti.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo (magisterský stupeň), vysoké pracovní nasazení, znalost práce na PC, odpovědnost, komunikační schopnosti, spolehlivost, zájem dále se vzdělávat, znalost v oblasti správy a vedení katastru nemovitostí výhodou
Nabízíme: odměňování v souladu s řízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 11 pl. třída, systém zaměstnaneckých a sociálních výhod., možnost profesního růstu, pracovní poměr na dobu určitou (zástup po dobu mateřské/rodičovské dovolené), nástup dohodou
Životopisy a informace: Mgr. Jan Šlouf, e-mail: [email protected], tel: 377 162 220

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 11755490723

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně