Pracovník/ce provozu obchodu / pokladen

KAUFLAND ČESKÁ REPUBLIKA v.o.s. (MPSV)

Místo práce
Chebská 713, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-02
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači smíšeného zboží (52231)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kaufland Česká republika v.o.s., IČ 25110161
Pracoviště:Kaufland Česká republika v.o.s. -001, Chebská 713/16a, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-02
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Chebská 713, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 32,5 hod/týdně). Pracovní doba: různé směny v rozmezí otevírací doby prodejny (Po-Ne 7:00-22:00 h). Nabízíme: zvláštní prémie, dovolená navíc. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese prodejny.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11671860718

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání