Mistr realizací sadovnických prací

KAVYL, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
563, 675 75 Mohelno, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAVYL, spol. s r.o., IČ 49975358
Pracoviště:Mohelno 563, 675 75 Mohelno

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma Kavyl, spol. s r.o., pracující v oblasti sadových úprav a komplexní údržby zeleně (více na www.kavyl.cz), hledá kolegu do svého týmu na pozici: MISTR REALIZACÍ sadových úprav (parky, krajinná zeleň)
Požadujeme:
- vzdělání zahradnického směru (popř. lesnického) nebo adekvátní praxi v oboru
- znalost čtení v PD, rostlinného sortimentu, technologických postupů, atd.
- zkušenosti s vedením týmu výhodou
- aktivní přístup k práci
- řidičský průkaz skupiny B
- vhodné také pro čerstvé absolventy z oboru
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
Pracoviště: Mohelno, dále v rámci zakázek firmy - Jižní Morava, Vysočina
Kontakt telefonicky od 7,30 - 15,00 hod, e-mailem nebo osobně na základě předchozí domluvy.

Poslední změna:2016-06-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11031380776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity