Securities services officer

KBC Group NV Czech Branch, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Palachovo náměstí 726, 625 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství (24129)

Pracoviště a kontakty

Firma:KBC Group NV Czech Branch, organizační složka, IČ 28516869
Pracoviště:KBC Group NV Czech Branch - SSC Brno, Palachovo nám. 726/2, 62500 Brno 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem!
KBC SSC hledá nové kolegy/kolegyně do nově vznikajích projektů v týmu Securities.

Společnost:
KBC Group je mezinárodní bankovně-pojišťovací skupina působící na domácím trhu v Belgii a ve střední a východní Evropě.
KBC SSC Brno (Centrum sdílených služeb) je společností, která se zabývá obchodně-administrativními procesy a aktivitami pro vybrané členy skupiny KBC.

Pracovní náplň:
o Řešení specifických transakcí dle jednotlivých trhů
o Zpracovávání a správa databáze s cennými papíry
o Ověřování správnosti údajů, v případě potřeby komunikace s externími dodavateli
o Administrativní činnosti týkající se oblasti cenných papírů
o Plnění zadaných úkolů dle daných instrukcí v požadované kvalitě a termínech
o Po zaškolení práce v interním systému
o Spolupráce na vylepšování procesů a zavádění změn

Požadujeme:
o Vysokoškolské ekonomické vzdělání
o Velký zájem o oblast cenných papírů
o Pokročilá znalost (C1) anglického jazyka - denní komunikace (písemně a ústně)
o Pozitivní a proaktivní přístup
o Analytické myšlení
o Odpovědný a profesionální přístup
o Ochota dále se vzdělávat a učit se novým poznatkům
o Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
o Zaměstnání v prestižní mezinárodní společnosti
o Moderní zázemí kanceláří v Brně
o 5 dní dovolené navíc
o 3 sick days
o Stravenky
o Cafeteria systém (Flexi Pass poukázky...)
o Příspěvky na penzijní a životní pojištění

Souhlas se zaměstnaneckými kartami

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11700260766

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně