Konstruktér/ka elektro

KBH CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Gen. Štefánika 975, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (31132)

Pracoviště a kontakty

Firma:KBH CZ s.r.o., IČ 26790505
Pracoviště:Gen. Štefánika 975/40, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
zpracování konstrukční dokumentace pro elektroprojekty; výběr a specifikace potřebného materiálu k projektu; tvorba školícího materiálu, analýza zbytkových rizik; spolupráce s konstruktéry a programátory; kontrola elektro- zařízení vzhledem k dokumentaci; znalost norem ČSN a zákonných nařízení v oboru strojů a zařízení, sledování změn a jejich zavádění do praxe; jednání se zákazníky za účelem vyjasnění technického zadání projektu.

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání - obor eletro-technického směru; Znalost práce na PC s programem E-plan výhodou; Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6; AJ nebo NJ výhodou; Vstřícnost, flexibilita a ochota učit se

Nabízíme:
práci v přátelském kolektivu se špičkovými technologiemi v profesionálním prostředí; možnost profesního vzdělávání; motivující finanční hodnocení; zaměstnanecké benefity; zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti; 5 týdnů dovolené; stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: KBH CZ s.r.o., Gen. Štefánika č.p. 975/40, 750 02 Přerov 2

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 12015620764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou