Elektrotechnik-specialista

KD TEC s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 722, 345 06 Kdyně, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 41000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní elektrotechnici a technici energetici (31139)

Pracoviště a kontakty

Firma:KD TEC s.r.o., IČ 29064856
Pracoviště:KD TEC s.r.o. - provozovna, Nádražní 722, 345 06 Kdyně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 17000 do 41000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍ SMLOUVA SE UZAVÍRÁ NA 2 ROKY, MOŽNOST PRODLOUŽENÍ NA DOBU NEURČITOU.
Požadavky: vzdělání - ÚSO s maturitou
výborná znalost elektroniky - vyhl.§ 50, uvítáme i schopnost samostatně navrhovat elektronická zapojení a plošné spoje, znalost návrhového CAD systému Eagle, programování jednočipových mikrokontrolérů - zejména Atmel. Znalost programovacího jazyka Delphi výhodou.
Mechanická zručnost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro zodpovědnost a touha učit se novým věcem. Nutná alespoň pasivní znalost Aj.
Nabízíme: po zkušební době navýšení mzdy o 2000,-Kč
B
enefity: příspěvek na dopravu, stravenky, dovolená navíc.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU zasílejte své životopisy na emailovou adresu: [email protected].

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11378470735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou