Finanční manager

KD TEC s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 722, 345 06 Kdyně, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-12
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie (26312)

Pracoviště a kontakty

Firma:KD TEC s.r.o., IČ 29064856
Pracoviště:KD TEC s.r.o. - provozovna, Nádražní 722, 345 06 Kdyně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-12
Mzdové rozpětí:od 40000 do 50000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, firemní auto, mobilní telefon, notebook
Jízdní výhody
Podnikové stravování, stravenky
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: SŠ/VŠ ekonomického směru, výborná znalost AJ slovem i písmem, velmi dobrá znalost MS Office
Pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci.
Znalost účetní a daňové problematiky, zkušenosti s účetní konsolidací.
Prokazatelná praxe v oblasti ekonomiky a financí min. 8 let, v oblasti finančního řízení min. 4 roky.
Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování (stravenky), dovolená navíc, jízdní výhody, firemní auto, mobilní telefon, notebook
Nástupní mzda 40 000Kč, po zkušební době 42 000Kč.
Pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení na neurčito.
Nutné zaslání životopisu v ČJ a AJ na uvedenou emailovou adresu.

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 12666870713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, velmi dobrá znalost MS Office
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výborná znalost slovem i písmem