Personální asistentka

KE Ostrov - Elektrik s.r.o

Místo práce
Průmyslová 1471, 36301 Ostrov, Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše rozvíjející se firma příjme do svého dynamického kolektivu novou pracovní sílu na pozici: Personální asistentka

Zpracování došlé a odeslané pošty, školení zaměstnanců, vedení pokladny, výdej stravenek, zajišťování kancelářských potřeb, zajišťování ubytování, letenek, zajištění občerstvení pro návštěvy firmy, administrativa spojená s vedením firmy (smlouvy, vizitky).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé mzdové podmínky, stravenky, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na MHD, podnikové akce, masáže, uplatnění v dobrém kolektivu a práce v perspektivním oboru automobilového průmyslu, možnost profesního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vysoké pracovní nasazení, pečlivost, středoškolské vzdělání s maturitou, komunikativní vystupování, bezúhonnost, Německý jazyk výhodou, počítačové znalosti (Word, Excel a Outlook).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma zabývající se automotive

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2789211  Datum zveřejnění: 10.7.2017