Kontrolor/ka kvality

KE Ostrov - Elektrik s.r.o

Místo práce
Karlovarský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád přemýšlíš v příčinách a souvislostech? Baví tě přicházet věcem na kloub?
Láká tě výzva zajišťování kvality v automobilovém a leteckém průmyslu?
Hledáš rozmanitou smysluplnou práci v soudržném týmu?
Firma KE Ostrov - Elektrik, renomovaný výrobce kabelových systémů do aut a letadel, rozšiřuje tým oddělení zajišťování kvality.

NÁPLŇ PRÁCE:
Vyhodnocuje výrobní procesy z hlediska kvality a spolehlivosti.
Podílí se na analýze příčiny zjištěných chyb a iniciuje nápravná opatření.
Odpovídá za úspěšné řešení zákaznických reklamací.
Aktivně podporuje náběh nových výrob a technologií.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé mzdové podmínky, 13. plat, stravenková karta, 5 týdnů dovolené, podnikové akce, masáže, uplatnění v dobrém kolektivu a práce v perspektivním oboru automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma zabývající se automotive

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2937613  Datum zveřejnění: 17.10.2022