Mistr elektronické výroby

KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smolovská 201, 345 26 Bělá nad Radbuzou, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-22
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice (31222)

Pracoviště a kontakty

Firma:KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o., IČ 63507676
Pracoviště:Smolovská 201, 345 26 Bělá nad Radbuzou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-22
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody, zdarma autobusová doprava Domažlice-H.Týn

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Směnový mistr výroby
Do našeho týmu hledáme zodpovědného a organizačně zdatného kolegu, který umí vést lidi.
Co bude Vaší náplni práce?
·organizace práce podřízených
·kontrola a hodnocení výkonu
·vedení lidí - cca 40 výrobních operátorů
·dohled nad dodržováním pracovní a technologické kázně
·práce v interním systému
Co od Vás očekáváme?
·SŠ vzdělání technického směru
·ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
·zkušenosti z výroby na obdobné pozici (praxe), zkušenosti s vedením lidí
·uživatelskou znalost práce na PC
·týmového ducha, zodpovědnost, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem
·jazykové znalosti AJ/NJ velkou výhodou, nikoliv podmínkou
Co Vám nabízíme?
·stabilní zázemí perspektivní společnosti na trhu
.možnost pracovat v moderní, neustále se rozvíjející firmě, která se zaměřuje na každodenní zlepšování výrobních procesů a postupů
·autobusová doprava v rámci okresů Domažlice a Horšovský Týn zdarma
·možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
·adekvátní finanční ohodnocení
·přátelský kolektiv
·vánoční prémie dle výkonu až 100% měsíční mzdy, věrnostní prémie

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 9750930724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou