Montážní technik slaboproud

KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zeyerova 718, 400 03 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (31199)

Pracoviště a kontakty

Firma:KELCOM Ústí nad Labem s.r.o., IČ 60279443
Pracoviště:Zeyerova 718/38, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 718/38
Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: instalace a opravy zabezpečovacích, kamerových a docházkových systémů a dalších slaboproudých instalací a instalací NN.
Požadujeme. vyučení, bezúhonnost, pracovitost, loajálnost k zaměstnavateli a poctivost. Praxe v oboru vítána, ŘP sk. B.
Nabízíme: mzdu 19 000 - 25 000,- Kč., zvláštní prémie.
Hlásit se telefonicky od 07:00 do 16:00 hod.

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11792360714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B