Seřizovač vstřikovacích lisů

Key Plastics Janovice s.r.o., člen skupiny Key Plastics (MPSV)

Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Key Plastics Janovice s.r.o., člen skupiny Key Plastics, IČ 27199037, http://www.keyplastics.com
Pracoviště:Key Plastics Janovice s.r.o., Janovice nad Úhlavou, Rozvojová zóna 555, PSČ 340 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, kurzy cizích jazyků, péče o zdraví zaměstnanců, firemní akce atd.
Jízdní výhody, příspěvek na dopravu
Podnikové stravování, firemní jídelna

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ , min. vyučen v technickém oboru, praxe na pozici seřizovače vstřikovacích lisů výhodou, práce v nepřetržitém provozu. Nabízíme: mzdu dle délky praxe a dovedností, příspěvěk na dojíždění, příspěvek za nepřetržitý provoz, dotované závodní stravování, další benefity. Kontaktujte nás na tel. 376 711 261, [email protected]

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 11579650772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou