HTML5/Javascript vývojář - Brno - HPP

Ki-Wi Digital s.r.o.

Místo práce
Lidická 25, 602 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
22.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vývoj robustní webové aplikace pro řízení tisíců digitálních obrazovek
implementace zákaznických požadavků
spolupráce s dalšími členy vývojového týmu
prostor pro vlastní inovace v rámci vývoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

hlavní pracovní poměr (včetně studentů posledního ročníku VŠ)
pracovní poměr na dobu neurčitou
adekvátní platové ohodnocení dle pracovních zkušeností a výsledků
možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR
flexibilní pracovní doba v příjemném pracovním prostředí
pracoviště v centru Brna
nástup možný ihned

Informace o náboru

Jsme mladá a rozvíjející se česká ICT společnost, která vyvíjí SW nástroje pro digitální komunikaci v místě prodeje, výrobních podnicích a veřejné správě, včetně HW řešení – informačních kiosků, tabletů a LCD obrazovek. Pro realizaci inovativních řešení v naší oblasti hledáme vhodného kandidáta na pozici HTML5/Javascript vývojář

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Expert
HTML - Expert

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT
dobrou znalost HTML5, CSS3 a JavaScript (ES6)
zkušenosti s Angular, React
schopnost samostatné práce
alespoň pasivní znalost AJ
zodpovědný, pečlivý a proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ki-Wi Digital je IT společnost vyvíjející unikátní Digital Signage software pro vzdálené ovládání, plánování obsahu a řízení displejů, tabletů a interaktivních kiosků určených pro široké spektrum zákazníků především z oblasti retailu, reklamních agentur, výrobních a průmyslových podniků, státní správy, měst a obcí.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2889681  Datum zveřejnění: 12.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 40 000