Odborný prodejce bytové doplňky

XLCZ Nábytek s.r.o.

Místo práce
Pražská 135, 251 01 Čestlice, Praha, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní komunikace se zákazníkem
- odborné poradenství zákazníkovi
- zajištění a péče o výstavu zboží
- příjem a doplňování zboží
- prezentace zboží na prodejní ploše

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání u společnosti se silným zahraničním zázemím
- dobré platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ vzdělání
- znalost práce na PC
- orientace na zákazníka, schopnost obchodní argumentace
- orientace na výsledek a na plnění cílů společnosti
- příjemné vystupování
- časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost kika působí na českém trhu s nábytkem a bytovými doplňky 10 let a již od svého počátku je dynamicky se rozvíjejícím subjektem na trhu s bytovým vybavením. Expanzivní politika společnosti vede k jejímu rozšiřování na trzích evropské unie, ale také do kandidátských států. Kika byla založena v roce 1973. V současné době má společnost obchodní domy v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku, Srbsku a na Slovensku. V roce 2013 se společnost Kika stala součástí holdingu Steinhoff International. Kika klade důraz na zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců, čímž jim poskytuje možnost neustálého profesního rozvoje a tím i navýšení kvality poskytovaných služeb zákazníkům. Kika. Kam jinam!
ID: 2099745  Datum zveřejnění: 30.4.2015