Účetní se znalostí ukrajinského jazyka

Kingspan a.s. (MPSV)

Místo práce
Vážní 465, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kingspan a.s., IČ 64829201
Pracoviště:Vážní 465, Pouchov, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-12-15
Mzdové rozpětí:od 23000 do 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚČETNÍ se znalostí ukrajinského jazyka
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup co nejdříve
- Náplň práce: vedení účetnictví obchodních kanceláří; spolupráce s lokálními daňovými poradci; komunikace s obchodním týmem; závěrková a reportingová činnost; práce v mezinárodním kolektivu
- Požadujeme: VŠ v oblasti účetnictví, finančního řízení, ekonomiky, ekonomickém nebo finančním oboru (min. titul Bc.); praxe na obdobné pozici včetně znalosti účetních programů výhodou; plynulou znalost ukrajinského jazyka podmínkou a základní znalost anglického jazyka; MS Office - především Excel; pečlivost a samostatnost; ŘP sk. B - aktivní řidič
- Nabízíme: dovolenou navíc
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- Profesní životopis zašlete na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11804240789

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně