Dělník ve výrobě/závozník

KITL s.r.o. (MPSV)

Pasířská 3299, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-29
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu nápojů (81605)

Pracoviště a kontakty

Firma:KITL s.r.o., IČ 46712518
Pracoviště:KITL s. r. o., Pasířská 3299/60, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-06-29
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DĚLNÍK VE VÝROBĚ/ZÁVOZNÍK
Požadujeme:
-ŘP sk. B, oprávnění k řízení VZV, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, vysokou míru zodpovědnosti, loajalitu, praxe v potravinářství (zdravotní průkaz) výhodou

Účel pracovní pozice:
-práce na výrobní lince, obsluha strojů, balení zboží, etiketování, zajištění závozů v regionu

Mzda: 15.000,- Kč
Nástup: ihned
Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou
Pracovní doba: 40 hodin týdně, jednosměnný provoz
Společnost Kitl s.r.o., se sídlem: Pasířská 3299/60, 466 01 Jablonec nad Nisou, www.kitl.cz, IČ: 46712518
Kontaktní osoba: Alena Havlíková, tel.: 725 760 418
Strukturovaný životopis zasílejte pouze e-mailem: [email protected], do 31.7.2016, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu jednání.

Poslední změna:2016-07-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 11051990754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou