Pracovník ve výrobě a skladu

KITL s.r.o. (MPSV)

Pasířská 3299, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:KITL s.r.o., IČ 46712518
Pracoviště:KITL s. r. o., Pasířská 3299/60, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovník ve výrobě a skladu
Požadujeme:
- zkušenost na obdobné pozici
- ŘP sk. B, zkušenost s řízením VZV
- technickou a manuální zručnost, fyzickou zdatnost
- praxe v potravinářství (zdravotní průkaz) výhodou
- schopnost efektivního plánování, systematické myšlení
- vysokou míru samostatnosti, zodpovědnosti
- loajalitu

Účel pracovní pozice:
- práce na výrobní lince, etiketování
- obsluha strojů, údržbářské práce
- zajištění příjmů a výdejů ze skladu, kompletace zboží pro rozvoz
- osobní zodpovědnost za řádné uskladnění zboží ve skladech, kontroly záručních dob, apod.
- provádění inventur

Nástupní mzda: 17.000,- Kč + bonusy

Pracovní doba: 40 hodin týdně, 1 až 2 směnný provoz

Společnost Kitl s.r.o., se sídlem: Pasířská 3299/60, 466 01 Jablonec nad Nisou, www.kitl.cz

Životopis zasílejte pouze e-mailem: [email protected], do 31.1.2017, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu jednání.

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 11965430733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou