Betonář-armovač ve výrobě prefabrikátů

KLARTEC, spol. s r.o.

Prefa KLARTEC, spol. s r.o., prevádzka Malženice 365, Trnavský kraj, Okres Trnava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
28.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte různorodou práci ve stabilní firmě na 12 měsíců v roce, očekáváte férové jednání svých nadřízených a výplatu vždy včas a bez výjimky?
Ovládáte nebo se můžete a chcete naučit stříhání a vázání stavební betonářské oceli, bednění dílců, betonáž prefabrikátů, odformování hotových výrobků a jejich úpravu (čištění a spárování)? Umíte číst výkresy? Potom toto je práce pro Vás! Čekáme na Vás ve výrobě prefabrikátů KLARTEC, spol. s r.o. v Malženicích u Trnavy (SK). Ubytování je zajištěno, přispíváme na dopravu. Vhodné pouze pro ty, kteří mohou a chtějí pracovat na turnusy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat, výkonostní odměny, osobní ohodnocení, stravovací kupony.

Informace o náboru

Jen pro zájemnce o dlouhodobou spolupráci.
Turnusy 3+1 (3 týdny práce + 1 týden doma).
Jedná sa o práci ve výrobě betonových prefabrikátů a prefabrikovaných dílců (železobetonové nádrže) ve výrobním závodě. Nejedná se o práci na stavbách.
Zkušenosti jsou výhodou.
Od dubna do října sobotní a nedělní směny.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů, nebyli jste vybráni do náboru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavební výroba pro vodohospodářské stavby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Upřednostníme uchazeče s praxí.
Dobrá orientace v technických výkresech je výhodou.
Požadujeme pracovitost, zručnost,
flexibilitu, vysokou míru ochoty, loajálnost, bezúhonnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše rodinná firma působí na trhu stavebních výrobků na Slovensku více než 17 let. V portfoliu máme výrobu betonových stavebních prefabrikátů- nádrže, zámkové dlažby, skruže, šachtové dna... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2889512  Datum zveřejnění: 12.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou