Operátor/ka callcentra

Klientské centrum pojišťoven

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 1944/31, Brno, 60200 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme firma, která se zabývá sjednáváním schůzek za účelem klientského servisu, bez prodeje, přemlouvání a nabídek. Hledáme do týmu šikovné kolegy/kolegyně na pozici Operátor callcentra.

Náplň práce:
- Aktivní telefonní kontakt se stávajícími klienty pojišťoven
- Sjednávání schůzek, za účelem klientského servisu podle jednoduchého callskriptu
- Zaznamenávání údajů v jednoduchém interním systému (termíny schůzek, zjištěné informace od klientů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 14 000 - 30 000 Kč hrubého
- V pátky se nevolá. Operátoři mají proplacené školení osobního rozvoje.
- Jednoduchý a efektivní systém práce
- Kompletní zaškolení
- Příjemné pracovní prostředí
- Pravidelná školení a tréning v oblasti komunikace
- Dlouhodobou spolupráci
- Neomezené peněžní prémie
- Soutěže o finanční bonusy
- Praxe pro další osobní rozvoj
- Firemní akce, večírky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost působí na trhu již od roku 2011. Působíme v moderních prostorách na třídě Kpt. Jaroše v Brně. Zakládáme si na pohodové spolupráci s našimi zaměstnanci a korektním a etickém vystupování vůči našim klientům.
ID: 2648707  Datum zveřejnění: 15.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14 000 - 30 000 Kč