Projektový manažer - pasivní požární ochrana

KLIKA - BP, a.s. (MPSV)

Místo práce
8. března 4812, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-05
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici požární ochrany, revizní technici staveb (31128)

Pracoviště a kontakty

Firma:KLIKA - BP, a.s., IČ 25555316, http://www.klika.cz
Pracoviště:KLIKA - BP, a.s. odštěpný závod, 8. března č.p. 4812/2a,586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-03-05
Mzdové rozpětí:od 21000 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Techn. stavební dozor a koordinace prací externích subdodavatelů při realizaci na stavbách
- Účast na obchodním jednání
- Komunikace se subdodavateli
- Příprava obchodních a cenových nabídek
- Vedení stavebních/montážních deníků
- Aktivní vyhledávání potencionálních obchodních případů
Očekáváme:
Min. SŠ vzdělání stavebního směru, resp.požárně - bezpečnostního směru
Chuť pracovat s vyspělým technickým produktem s přesahem do obchodních činností
Obchodní, administrativní a komunikační dovednosti
Znalost pasivního zabezpečení staveb
Ideálně znalost protipožárních nátěrů a nástřiků
Znalost AJ pro komunikaci se zahraničním dodavatelem technologie
Ochota k cestování
ŘP skup. B
Nabízíme:
Pružná pracovní doba, 1 týden dovolené navíc, po zkušební době příspěvek na penzijní spoření.
Telefonický kontakt po - pá od 8:00 do 15:00 hod.

Poslední změna:2015-03-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 8539090712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou