Marketingový specialista

Klinika CLT, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Laubeho náměstí 227, 415 01 Teplice, Okres Teplice
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:Klinika CLT, spol. s r.o., IČ 25049127
Pracoviště:Laubeho náměstí 227/2, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-03-01
Mzdové rozpětí:od 8000 do 11000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- komplexní řízení marketingových systémů,
- tvorba a realizace marketingového plánu,
- podpora obchodu a prodeje,
- propagace služeb a produktů společnosti,
- monitoring trhu a konkurence, sledování vývojových trendů,
- organizování marketingových akcí,
- tvorba prezentací, reklamních bannerů, direct mailů, newsletterů a letáků,
- grafické a textové úpravy,
- správa webového obsahu a sociálních sítí (aktualizace informací, fotek, tvorba nových článků).
Požadujeme:
- minimálně vyšší odborné vzdělání,
- kvalifikační předpoklady a prokazatelná úspěšnost v oboru,
- maturita z českého jazyka,
- velmi dobrý slovní i písemný projev,
- vysoká úroveň komunikačních a prezentačních dovedností,
- velmi dobré ovládání PC - MS Office, DTP SW,
- aktivní přístup k práci,
- kreativní a nápaditá osobnost,
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost,
- psychická odolnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost,
- smysl pro zodpovědnost a přesnost.
Nabízíme:
- zkrácený pracovní úvazek (75 hod./měsíc),
- příjemné pracovní prostředí,kolektiv
- pružná pracovní doba (možnost práce z domova),
- atraktivní práce ve stabilní a silné společnosti,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- příspěvek na penzijní připojištění a výuku cizího jazyka,
- závodní stravování,
- prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj.
V případě zájmu zašlete profesní životopis s motivačním dopisem a fotografií na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2015-02-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 8320560770

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání