Pokladní - dpp

KLUB LYŽAŘŮ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek (52309)

Pracoviště a kontakty

Firma:KLUB LYŽAŘU s.r.o., IČ 63473623
Pracoviště:Ski Areál Troják, Ski Areál Troják, Bystřice pod Hostýnem 1, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 70 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, 0,5% z tržby

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- pracoviště Ski Areál Troják
- SŠ vzdělání, uživatelská dovednost v práci s PC, schopnost pracovat důsledně při stresové zátěži, zodpovědný a důsledný přístup (hmotná odpovědnost), předchozí zkušenost na pozici pokladní výhodou
Nabízíme: přátelský kolektiv, nadstandardně vybavené zázemí, ubytování přímo v areálu ZDARMA, zvýhodněné stravování, odborné zaškolení, příplatek 0,5% z tržby
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:80 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11759050720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou