Tesaři a stavební truhláři

KM konsult s.r.o. (MPSV)

Místo práce
197, 691 23 Cvrčovice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:KM konsult s.r.o., IČ 28352050
Pracoviště:KM konsult s.r.o., Pohořelice, Cvrčovice 197, 691 23 Pohořelice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště ve Cvrčovicích.
- Pro významnou firmu zabývající se monolitickými konstrukcemi hledáme vhodné spolupracovníky.
- Požadujeme: znalost tesařských prací, zkušenosti s montáží stropního bednění a práce s ním, zkušenosti s dřevozpracujícími nástroji, schopnost číst stavební dokumentaci, zaměření na detail a přesnost zpracování, praxi v oboru alespoň 2 roky.
- Vyučení v oboru tesařství výhodou.
- Nabízíme: práci na HPP, zajímavé platové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, férové jednání.
- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

Poslední změna:2015-04-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 8446430783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou