Obchodně technický koordinátor staveb pro polsko

KM konsult s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 753 61 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (13239)

Pracoviště a kontakty

Firma:KM konsult s.r.o., IČ 28352050
Pracoviště:KM konsult, Slavíč-Hranice, Hranice VII-Slavíč 1, 753 61 Hranice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Slavíč-Hranice
Pro stavební a montážní společnost hledáme:

Obchodně technického koordinátora pro PL
- Náplň práce: Komunikace se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí, spolupráce při jednáních se zákazníkem, příprava nabídky, cenové kalkulace a technické konzultace, koordinace lidí a techniky zakázkách, kontrolování pravidel BOZP
- Požadujeme: ÚSO (stavební výhodou), praxe v řízení montáží a staveb, znalost PL/AJ/ČJ na komunikativní úrovni, ŘP. sk. B, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, praktické myšlení, zodpovědný přístup, ochota cestovat mimo domov
- Nabízíme: práci na HPP, možnost profesního růstu, firemní benefity, aj.

- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

Poslední změna:2015-04-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 8528310714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou