Technický koordinátor - stavební práce, montáže

KM konsult s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 753 61 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (31230)

Pracoviště a kontakty

Firma:KM konsult s.r.o., IČ 28352050
Pracoviště:KM konsult s.r.o. - Slavíč-Hranice, Hranice VII-Slavíč 1, 753 61 Hranice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-02-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Slavíč-Hranice - Pro stavební a montážní společnost hledáme uchazeče na pracovní pozici Technický koordinátor
- NÁPLŇ PRÁCE: technické, obchodní zabezpečení zakázek včetně koordinace výroby a montážních prací s ohledem na dodržování smluvních termínů a rozpočtů jednotlivých zakázek, zpracovávám odborných technických posudků, spolupráce s dodavateli, zákazníky, zodpovědnost za dodržování rozpočtu projektu, pravidelný reporting vedení, spolupráce při optimalizaci stavebních procesů
- POŽADAVKY: SŠ technického zaměření - vhodné i pro absolventy, ochotu učit se novým věcem, praxe na obdobné pozici výhodou, osobní zaujetí pro práci, dobrý zdravotní stav
organizační, komunikační dovednosti, schopnost rychlého a správného úsudku, autorita, důslednost, vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost, znalost práce s MS Office, ŘP skupiny B, znalost práce s technickou dokumentací, ochota cestovat a nocovat mimo domov - 60% pracovní doby
- NABÍZÍME: zázemí silné a stabilní společnosti, dobré platové podmínky, možnost profesního a platového růstu, vzdělávací kurzy, školení
Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a

Poslední změna:2016-01-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 9845420752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou