Asistent přípravy zboží pro rozvoz - vychystávání zboží, pouze noční směny

KM konsult s.r.o. (MPSV)

Místo práce
třída 3. května 1198, 1 2 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-13
Mzdové podmínky (brutto)
13500 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci obchodního provozu (93333)

Pracoviště a kontakty

Firma:KM konsult s.r.o., IČ 28352050
Pracoviště:KM konsult s.r.o., pracoviště Makro, třída 3. května 1198, Malenovice, 763 02 Zlín 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-13
Mzdové rozpětí:od 13500 do 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný ihned, pouze noční směny!

Náplň práce
•kompletace objednávek dle požadavků zákazníků
•příprava zboží k odvozu
•přijímání objednávek zboží od zákazníků

Požadujeme:
•min. výuční list
•potravinářský průkaz
•praxe na obdobné pozici - velkou výhodou
•pečlivost
•rychlé pracovní tempo
•časová flexibilita
•trestní bezúhonnost
•uživatelská znalost PC
•ochotu pracovat v noci (jedná se pouze o noční směny)

Nabízíme:
•pravidelný měsíční příjem
•smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
•možnost profesního růstu
•dotovaná strava
•až 5 dní placené dovolené navíc
•příplatky za práci o víkendech a v noci
•balíček zaměstnaneckých výhod
•firemní pracovní oblečení + prací prášky na jejich údržbu
•měsíční odměny

Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka.

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12090080777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou