Knihkupec specialista odborné literatury

KNIHCENTRUM.CZ s.r.o.

Místo práce
Smetanovo náměstí 8, 702 00 Moravská Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
• hlavní pracovní poměr na plný úvazek
• práce na směnách (dlouhý / krátký týden)
• tvůrčí práci v příjemném nekuřáckém prostředí
• motivující osobní hodnocení
• zaměstnanecké výhody

Informace o náboru

Výběrové řízení se bude konat ve středu 12. 11. 2014. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis do pátku 7. 11. 2014 na adresu [email protected].
Do předmětu e-mailu prosím uveďte "DŮM KNIHY OSTRAVA".

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY
• SŠ vzdělání humanitního směru s maturitou nebo VŠ
• přehled o odborné a vzdělávací literatuře v oblasti práva, ekonomie, informatiky, výpočetní techniky atp.
• smysl pro obchod, zdravý úsudek, iniciativa
• příjemné vystupování
• znalost práce na PC
• trestní bezúhonnost
• bydliště Ostrava

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost provozující síť knihkupectví a internetový obchod.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1588544  Datum zveřejnění: 24.10.2014