Knihovníci

Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Kobližná 70, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
11980 - 18010 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, IČ 00101494
Pracoviště:Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Kobližná 70/4, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 11980 do 18010 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Knihovna Jiřího Mahena v Brně vyhlašuje výběrové řízení č. 1/2015 na obsazení pozice"KNIHOVNÍK/CE
Charakteristika pozice:
" Samostatné zajišťování chodu knihovny s univerzálním fondem
" Poskytování knihovnických a bibliografických, referenčních a informačních služeb na pobočce KJM
" Profilování a organizování knihovního fondu na pobočce KJM
" Odborná komunikace se čtenáři, uživateli, vstupní instruktáž pro uživatele knihovny
" Samostatná obsahová příprava a realizace kulturně-vzdělávacích akcí pro školy i veřejnost a jejich organizace

Požadujeme:
" min. SŠ vzdělání knihovnického příp. pedagogického směru
" Praxe na obdobné pozici vítána
" Znalost AJ, znalost dalších jazyků výhodou
" Dobrou znalost práce s PC, zkušenosti s automatizovanými knihovními systémy výhodou (Clavius)
" Dobré komunikační schopnosti a písemný projev
" Zodpovědnost, spolehlivost
" Vlastní nápady a invence
" Zájem o danou problematiku, ochotu se vzdělávat
" Časovou a osobní flexibilitu, schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:
" Rozmanitou práci v příjemném a moderním prostředí naší organizace
" Prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj
" Účast na projektech v rychle se vyvíjející oblasti knihovnictví a informačních služeb
" Práci v příjemném a vstřícném kolektivu
" Možnost vzdělávání v souladu s potřebami zaměstnavatele
" Zaměstnanecké a sociální výhody

Platové zařazení: dle zák. č. 262/2006 Sb. a NV 564/2006 Sb., v platném znění, třída 8 - dle dosažené praxe "11 980 Kč - 18 010 Kč", úvazek 1.

Pracovní poměr na dobu určitou: zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Termín nástupu: duben 2015.

Náležitosti písemné přihlášky:
" Jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.
" Dále uveďte telefonní spojení, emailovou adresu, název a číslo výběrového řízení a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby výběrového řízení.

K písemné přihlášce je nutné připojit uvedené doklady:
" Strukturovaný životopis s motivačním dopisem
" Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, případně jeho úředně ověřenou kopii)
" Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Pro doložení kvalifikace uchazečů o zaměstnání uznáváme i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK.

Přihlášku do výběrového řízení je nutné zasílat příp. osobně doručit se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není přihláška úplná a nebude zařazena do výběrového řízení na obsazení daného funkčního místa.

Písemné přihlášky s příslušnými doklady vždy předejte či zašlete v uzavřené obálce označené číslem a názvem výběrového řízení nejpozději do 6. 3. 2015 do 12:00 hod. na adresu: Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, Personální oddělení, Kobližná 4, 601 50 Brno; případně osobně doručte na sekretariát KJM ve 4. NP v době od 10:00 do 15:00 hod.

K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky.

Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozice v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Zároveň si vyhlašovatel vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Bližší informace podá: Bc. Petra Vrbková, tel.: 542 532 103, email: [email protected]

Poslední změna:2015-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 8490460732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou