Knihovník/-ice v oddělení pro děti

Knihovna města Hradce Králové (MPSV)

Místo práce
Wonkova 1262, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
14700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Knihovníci (44110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Knihovna města Hradce Králové, IČ 00125491
Pracoviště:Knihovna města Hradce Králové - Wonkova, Wonkova 1262/1a, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 14700 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KNIHOVNÍK/-ICE V ODDĚLENÍ PRO DĚTI
- PP na dobu určitou do 31. 12. 2019 - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou; nástup od 1. 11. 2016; pracovní doba PO - SO, sobotní dopolední služby, víkendové a večerní akce
- Platová třída 9; výše platu se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb. dle započitatelné praxe
- Náplň práce: zajišťování výpůjčního procesu; příprava a realizace kulturně-vzdělávacích workshopů a lekcí pro MŠ a ZŠ; vedení výtvarných dílen v dětském oddělení; podíl na přípravě a realizaci propagačních akcí knihovny
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou nebo vyšší, výhodou vzdělání v oboru knihovnictví; práce s dětmi výhodou; znalost systému Clavius; dobré komunikační dovednosti, schopnost komunikace s dětmi a mládeží; časová flexibilita; vyšší počítačová gramotnost; výhodou zkušenosti s fotografováním, úpravou fotografií, grafickými programy; morální bezúhonnost; zdravotní způsobilost; odolnost vůči stresu
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11565760760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou