Ekonom/ka

Knihovna města Ostravy, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
28. října 289, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
17660 - 24660 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky (33139)

Pracoviště a kontakty

Firma:Knihovna města Ostravy, příspěvková organizace, IČ 00097586
Pracoviště:28. října 289/2, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 17660 do 24660 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: 28.října 289/2, 702 00 Ostrava

Pracovní náplň:
" sestavování rozpočtu, správa rozpočtu - kontrola a rozbory hospodaření
" zpracování ekonomických výkazů a ekonom. analýz organizace
" vyhodnocování výsledků a možných návrhů opatření
" vypracování daňových přiznání organizace
" zodpovědnost za finanční situaci společnosti (zdroje, plánování a výsledky)
" aktualizace vnitřních směrnic a předpisů v ekonomické a účetní oblasti
" koordinace účetních prací

Požadavky na zaměstnance:
" VŠ vzdělání ekonomického směru
" znalost ekonomiky v příspěvkové organizaci (nebo neziskovém sektoru) výhodou
" znalost účetnictví výhodou
" znalost MS Office (především Excel, Word)
" praxe min.5 let na obdobné pozici
" příjemné reprezentativní vystupování, komunikativnost
" bezúhonnost (nutné doložit výpisem z Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce před uzavřením PS)

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
" schopnost vedení kolektivu
" schopnost organizovat svůj čas i zdroje
" samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
" příjemné reprezentativní vystupování

K žádosti uchazeč doloží - strukturovaný profesní životopis a motivační dopis

Benefity:dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování formou stravenek, po zapracování osobní příplatek dle schopností a aktivity, příplatek za vedení, prostor pro další vzdělávání a odbor. růst

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11962220712

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně