Operátor balení

Knürr s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Stadionu 270, 383 01 Prachatice, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13440 - 18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků a zařízení (821)

Pracoviště a kontakty

Firma:Knürr s.r.o., IČ 62502093
Pracoviště:Knürr s.r.o. - Provozovna Prachatice, U Stadionu 270, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 13440 do 18500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: 1-směnný provoz, do budoucna 2-směnný provoz, fyzická zdatnost (práce je nevhodná pro ženy)
Nástup: dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení
Základní mzda: 13440,- Kč, po zaučení 14280,- Kč
Dále: bonus 500,- Kč/měsíc + 1000,- Kč/čtvrtletí při splnění pracovního fondu, prémie až 3300,- Kč/měsíc; 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a Vánoce
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Martanová Marie Bc., tel.: 383 312 106 , e-mail: [email protected]
Kdo nahlásil: Martanová Marie Bc., tel.: 383 312 106 , e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 11641940777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity