Operátor elektromontáže

Knürr s.r.o. (MPSV)

Místo práce
9, 387 01 Nišovice, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
13984 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Knürr s.r.o., IČ 62502093
Pracoviště:Knürr s r.o., Nišovice 9, 387 01 Volyně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 13984 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: montáž elektrosoučástek
Požadavky: 2-směnný provoz s občasnou noční směnou, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak, vhodné spíše pro ženy
Nástup: dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení

Základní mzda: 13984,- Kč, po zaučení 14827,- Kč
Dále: bonus 500,- Kč/měsíc + 1000,- Kč/čtvrtletí při splnění pracovního fondu, prémie až 3300,- Kč/měsíc; 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a Vánoce

KONTAKT: Martanová Marie Bc., tel.: 383 312 106, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 11837950714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity